112 / 300
Публікація 07.06.2019 09:47 залишилось 77 днів Автор: Бутріна Оксана Іванівна

Створити в Боярці електронну систему громадського контролю над перевізниками.

Перевізники, які обслуговують автобусні маршрути в м. Боярка та прилеглих населених пунктах, систематично порушують правила перевезення пасажирів (наприклад, про обов’язкову наявність кондуктора відповідно до підпункту 3 п. 31-1 Постанови КМ 812-2017-п: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/176-97-%D0%BF). Водії автобусів і маршрутних таксі часто не тільки байдуже ставляться до ПДР (перевищують швидкість, розмовляють по телефону під час руху, порушують маршрут), але й агресивно поводяться з пасажирами, які насмілюються робити їм зауваження.

На жаль, ця ситуація призводить не тільки до зниження якості обслуговування пасажирів, але й представляє відкриту загрозу їх здоров'ю та життю, прикладом чого може бути недавнє ДТП за участю мікроавтобуса 742-го маршруту та автобуса 720-го маршруту (https://news.liga.net/incidents/photo/v-boyarke-proizoshlo-krupnoe-dtp-26-postradavshih---foto).

З метою турботи про здоров'я й життя пасажирів, а також поліпшення якості перевезень і своєчасного запобігання порушень, вимагаємо створити систему громадського контролю над перевізниками у вигляді відповідного розділу на офіційному порталі Боярської міськради (https://mistoboyarka.gov.ua/), а також призначити відповідального за реалізацію даного проекту з числа співробітників Управління інфраструктурного розвитку та житлово-комунального господарства м. Боярка.

Дана система повинна включати в себе інтерфейс для збору і фіксації фактів порушень (фото, відео, опис). У завдання Управління інфраструктурного розвитку та житлово-комунального господарства повинна входити обробка зареєстрованих в системі порушень і на підставі їх — подача колективних скарг від імені Боярської міськради до відповідного департаменту КОДА, а також звітування перед громадою міста про виконану роботу.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Боярський міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали